Oświadczenie

ePub czas dodania: 2015:06:28 09:47 komentarzy 0
Oto fragment wczorajszej [27.06.2015] korespondencji między mną, a adminem portalu Niepoprawni.pl:

  Oto fragment wczorajszej [27.06.2015] korespondencji między mną, a adminem portalu Niepoprawni.pl:

  "to co stoi na przeszkodzie, byś nie męcząc się z nami, a my z Tobą - po prostu zrezygnowała ze "słupa ogłoszeniowego" jakim jest dla Ciebie portal Niepoprawni.pl?

Zamiast "stawiać się okoniem" po prostu z pokorą przyjmij zasady, jaki tu obowiązują i... pisz dalej, ale bez promowania portali [Salonu24 i NEonu24], o których wspomniałem w poprzedniej korespondencji.

Pozdrawiam i życzę chociaż odrobinę samokrytycyzmu,

Satyr - administrator portalu Niepoprawni.pl".

 

  Od czego zaś wszystko się zaczęlo?  Od listu Satyra:

 

  "Witam Cię Elig!

1) Pozwoliłem sobie zaingerować w Twój tekst
(tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/elig/dobre-teksty-o-polskiej-polityce).
Zamieniłem ukośnik na nawias zwykły. (...) 

2) W przyszłości postaraj się nie zamieszczać linków do Salonu24 czy NEon24.

3) Odnoszę wrażenie, że nasz portal Niepoprawni.pl traktujesz jako... słup
ogłoszeniowy.(...)".

 

  No cóż, sprawa wydaje się drobna - zamiana ukośników na nawiasy, bo adminowi wydawalo się, że tak będzie ładniej.  Co innego jest jednak ważne.  Publikuję od sześciu lat w kilku portalach, napisałam ponad 2160 notek.  Nigdy, powtarzam - nigdy nie zdarzyło się, by którykolwiek z adminów ingerował na własną rękę w treść lub formę moich tekstów.  Nikt nigdy nie włamywał się do moich wpisów i nie próbował czegokolwiek w nich zmieniać.  Satyr jest pierwszym, który "pozwolił sobie" na to.  W dodatku zrobil to bez uprzedzenia, informując mnie dopiero po fakcie.

 

  Nic na to nie poradzę, ale straciłam poczucie,  że moje notki umieszczone w portalu Niepoprawni.pl są bezpieczne.  Wobec tego postanowilam zaprzestać publikowania ich w portalu Niepoprawni.pl /zgodnie zresztą z sugestią Satyra/.  Moich czytelników zapraszam na inne  portale, n.p. na Naszeblogi.pl czy Wirtualnemedia.pl /i kilka innych/.  Dziękuję im za ponad trzy lata współpracy.

 

 
licznik: 1414 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Szef portalu mnie przeprosil: 0|0
Elig

Gawrion - 28 Czerwca, 2015 - 11:10
Satyr pomaga jako moderator od kilku dni. Uczy się. Zgadzam się z Tobą że tak daleko idąca interwencja nie powinna mieć miejsca. Jako główny Administrator przepraszam. 1. Łamanie przez Ciebie zasad pisowni (zapewne z powodu nawyków jeszcze z maszyny do pisania - ukośniki jako nawiasy) nie jest powodem do ingerencji w tekst.2. Jeśli chodzi o linki - jako bloger w naszym serwisie możesz w swoich wpisach zamieszczać linki jakie chcesz. Być może w przypadku linków do neonu Satyr chciał zwrócić uwagę na to że promowanie linkami innych witryn jest ściśle związane z promocją tych witryn w google i neon jako serwis bardzo kontrowersyjny nie powinien na taką promocję liczyć, tym bardziej że waga io ranga naszych linków (jako z niepoprawni.pl) jest bardzo wysoka dzięki naszemu wysokiemu PR (page rank).3. Słup ogłoszeniowy - doskonale wiem że publikujesz w różnych miejscach w sieci. Jest to praktyka przyjęta przez wielu blogerów i nie jest ona żadnym minusem - nie powinna być przedmiotem zarzutu czy nawet uwag. Doskonale wiemy że celem wielu blogerów jest docieranie ze swoimi tekstami do jak największej ilości użytkowników. Jak najbardziej rozumiemy tę zasadę - tak działa blogosfera.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/elig/oswiadczenie#comments
2015-06-28 13:28
Kultura III RP w Internecie 0|0
Cenzura i brak kultury w Polsce dotyczy też neonu24.pl - Ruszkiewicz i Co. wycięli mi cały artykuł świetnie zredagowany dla dr Jaśkowskiego.
Ruszkiewicz zniszczył zdjęcia od art. o BRISC- był to 1-szy art. o BRISC w Polsce.
Wcześniej jeszcze to mi admini poprawiali fotki w artykułach na moim blogu.
Znaczy szacunek u WSI dla istotnych treści jest zerowy. Odnośnie krypto-żyda Ruszkiewicza, mam swoje przypuszczenia, ale nie chce mi się tracić na niego energii.

Poza horyzontem zwykłych blogerów działają admini na s24- Jak wiadomo salon24.pl jest portalem żydowskim lub pisząc dokładniej portalem zażydzonym. Tam treści nie po myśli Hasbary, są w sposób ukryty cenzurowane- jak np. artykuł o Domach Towarowych na żydowskich kościach. Artykułowi na blogu iddd.salon24.pl admin dodał zakaz indeksowania, a robot Googla uwzględniając brak upoważnienia, zaindeksował na zasadzie wariantu Deep Web wstawiając odwiedzony adres na ostatnie miejsca w indeksie- czyli ukrył nowy artykuł!

W praktyce adresu artykułu objętego zakazem indeksowania nie można wtedy znaleźć przez wyszukiwarki. Jest to bardzo elegancka izolacja medialna, gdyż niezauważalna dla większości blogerów.

Pełną koncentrację na wydzielinach odbytowych, można zaobserwować na niezalezna.pl
Tam wszystko musi śmierdzieć, dlatego fałszują treści.

Ostatnio dla potwierdzenia tematu przebili samych siebie, sfałszowali źródłowe cytaty i zablokowali moje komentarze z korekturą.
KLOAKA!

2015-06-28 18:59
# @Adevo 0|0
Niestety, takie rzeczy zdarzają się na wszystkich portalach.
2015-07-03 01:11