Rozmowa z Józefem Orłem w Krakowskim Klubie Wtorkowym

pdf ePub czas dodania: 2017:10:15 17:31 komentarzy 0
W dniu 10.10. 2017 spotkały się dwa kluby - Warszawski Klub Ronina, któremu szefuje Józef Orzeł i Krakowski Klub Wtorkowy reprezentowany przez prowadzącego rozmowę Adama Kalitę:

   W dniu 10.10. 2017 spotkały się dwa kluby - Warszawski Klub Ronina, któremu szefuje Józef Orzeł i Krakowski Klub Wtorkowy reprezentowany przez prowadzącego rozmowę Adama Kalitę:  Dokładny opis zdarzenia jest taki:

  "Spotkanie Krakowskiego Klubu Wtorkowego w Pubie Róg Brackiej i Reformackiej, ul. Reformacka 3 we wtorek, 10 października 2017 r. „Porozmawiajmy o polityce”. Gościem Klubu był Józef Orzeł (polityk, filozof, menedżer, współzałożyciel Klubu Ronina). Spotkanie prowadził Adam Kalita.".

  Efektem była niezwykle ciekawa dyskusja,, z która zapoznać można się {TUTAJ(link is external)}.  Była ona długa, trwała prawie dwie godziny, ale doprawdy - warto poświęcić ten czas na jej obejrzenie i wysłuchanie.  Na wstępie Józef Orzeł ubolewał, iż mimo, że Klub Ronina działa już ponad 10 lat {TUTAJ(link is external)}, to wciąż nie udało mu się nauczyć bywalców, czym jest polityka [Krakowski Klub Wtorkowy działa od 2012 roku {TUTAJ(link is external)}].  Przystąpił potem do omawiania bieżących wydarzeń politycznych np. tych związanych z osobą prezydenta Andrzeja Dudy.  Pomagały mu w tym sensowne pytania zadawane przez Adama Kalitę.

  Rozmowa obu panów trwała godzinę i 10 minut, po czym przyszedł czas na pytania z sali.  Rozszerzyły one zakres omawianych tematów.m.in. o sprawę samorządów oraz sukcesji po Jarosławie Kaczyńskim.  Namawiam wszystkich do zaznajomienia się z [linkowanym powyżej] nagraniem z omawianej imprezy

licznik: 8665 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Relacja wideo 0|0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=I_jewcac37g
2017-10-15 17:45