Prezydent Andrzej Duda nie mógł zrobić nic głupszego

pdf ePub czas dodania: 2017:07:24 11:49 komentarzy 0
Podjęcie przez niego decyzji o zawetowaniu ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS było wyjątkowo głupie. Co wiecej, powiedział wyraźnie, że przestraszył się rozruchów. Pokazał, że wystarczy wyprowadzić na ulice kilkadziesiąt [lub tylko kilkanaście] tysięcy wrzeszczących osób, by wymusić na prezydencie wszystko.

    Podjęcie przez niego decyzji o zawetowaniu  ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS było wyjątkowo głupie.  Co wiecej, powiedział wyraźnie, że przestraszył się rozruchów.  Pokazał, że wystarczy wyprowadzić na ulice kilkadziesiąt [lub tylko kilkanaście]  tysięcy wrzeszczących osób, by wymusić na prezydencie wszystko. Przytoczę kilka wypowiedzi Piotra Wielguckiego [Matki Kurki] na Twitterze {TUTAJ

(link is external)}:

  "kontrowersje.net‏ @kontrowersje  16 min.16 minut temu
Więcej
Nie wiem, co zrobi Kaczyński, ale skoro @AndrzejDuda narobił w gacie na widok żuli i "salonów", to trzeba go przestraszyć w drugą stronę.
Więcej
kontrowersje.net podał/a dalej Rafał Trzaskowski
Najlepszy komentarz.
kontrowersje.net dodał/a,
Rafał TrzaskowskiKonto zweryfikowane @trzaskowski_
Szacunek dla Prezydenta #PresjaMaSens
  kontrowersje.net‏ @kontrowersje  35 min.35 minut temu
Więcej
Scenariusz jest prosty, bo rzeki nie zawrócisz. @AndrzejDuda stał się dziś liderem nowej partii "cywilizowanej prawicy". Koniec!
Więcej
Wygląda to tak, że nie tylko mamy triumf najwyższej kasty i najgorszego sortu, ale mamy po dobrej zmianie. Powtórka z 2007 to kwestia czasu.
  kontrowersje.net‏ @kontrowersje  46 min.46 minut temu
Więcej
Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Dopiero dziś naprawdę narodził się Adrian Duda @AndrzejDuda. To jest Nocna Zmiana 2.".

  Takie bylo pierwsze wrażenie blogera.  Generalnie zgadzam się z Wielguckim.  To jest pierwsze wielkie zwycięstwo totalnej opozycji, które skutecznie sparaliżuje wszelkie reformy.  Skoro prezydent boi się wrzasków - to będą one stosowane przy każdej próbie zreformowania czegokolwiek.  Wypowiedzi Piotra Wielguckiego są, jak podejrzewam, dość typowe dla twardego elektoratu PiS, a to jemu właśnie zawdzięcza Duda swoje stanowisko.  Publiczne okazanie słabości nie wzbudzi też uznania drugiej strony.  Dla totalnej opozycji Duda tym bardziej będzie pogardzanym "Adrianem".

  Na zakończenie dodam, że szczególnie zirytowała mnie próba przerzucenia odpowiedzialności za decyzję prezydenta na wielce zasłużoną Zofię Romaszewską.  To Duda odpowiada za swe decyzje.  Nie powinien obciążać tym swoich doradców.  To jest po prostu świństwo.

licznik: 3999 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze