Mimo "ustawek" Komorowskiego Andrzej Duda wygrał debaty

ePub czas dodania: 2015:05:22 16:26 komentarzy 0
Już podczas debaty Duda - Komorowski w niedzielę, 17.05.2015, wielu podejrzewało, że Komorowski znał z góry treść pytań. Świadczył o tym sposób odpowiadania na nie - czas wyliczony co do sekundy i recytowanie wyuczonych kwestii. Sztab Komorowskiego został zdemaskowany przez Pawła Kukiza

  Już podczas debaty Duda - Komorowski w niedzielę, 17.05.2015, wielu podejrzewało, że Komorowski znał z góry treść pytań.  Świadczył o tym sposób odpowiadania na nie - czas wyliczony co do sekundy i recytowanie wyuczonych kwestii.  Sztab Komorowskiego został zdemaskowany przez Pawła Kukiza podczas pertraktacji na temat debaty w Lubinie.

  Okazało się wtedy, że;

  "Jak ujawnił Kukiz, sztabowcy Bronisława Komorowskiego chcieli znać wszystkie pytania - także te zadawane przez obywateli - przed debatą i mieć na nie wpływ. Poza tym Pałac Prezydencki nie zgadza się, by debatę prowadził Kukiz i chce, by odbyła się ona w Warszawie zamiast w Lubinie."  /TUTAJ/.

  Tak wiec rysunkowy żart Niewolnika  /TUTAJ/ okazał się szczerą prawdą /"Dlaczego Duda nie pyta o WSI !!! - bo sztab Komorowskiego nie wyraził na to zgody" /18.05.2015//.  Wczorajsza /21.05/ debata w TVN też była "ustawiona".  Pisał o tym zespół wSumie.pl  /TUTAJ/, przytaczając opinie internautów:

  "Skąd Komorowski mógł wiedzieć że Dudy nie było na głosowaniu tego tematu w UE.To bardzo szczegółowa wiedza.Czyżby znał pytania zadawane przez red.Pochanke — pyta pan Janusz.".

  "Marcin Mamoń 23 min - jeśli Pochanke zadaje nagle w debacie pytanie o 1500 syryjskich Chrześcijan a Komorowski „przypadkiem” pamięta,że Duda nie był akurat na tym jednym głosowaniu w Europarlamencie związanym z syryjskimi uchodźcami, to nie mam najmniejszych wątpliwości że Komorowski wiedział, że to pytanie zostanie zadane… i tyle na temat tej stacji i tzw.dziennikarki…".

  Bardzo krzepiącą rzeczą jest to, że pomimo takich machinacji, Andrzej Duda bardzo dobrze w tych debatach wypadł.  Nawet nieuczciwość nie mogła pomóc Komorowskiemu.  O ile w pierwszej debacie wielu wskazywało na remis, to wszyscy, poza jedną sondażownią, mówili o sukcesie Dudy w drugiej debacie.

  Warto przypomnieć, iż pierwszą debatę ogladało 10,59 mln widzow, a druga 6,34 mln  /TUTAJ/.  Dziś rano TVN powtórnie nadała debatę /patrz - /TUTAJ//..

licznik: 466 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze