Każdy kolejny wypadek jest gorszy - BOR do kasacji

pdf ePub czas dodania: 2017:02:11 21:45 komentarzy 0
Wczorajszy [10.02.2017] wypadek pani premier Beaty Szydło był już czwartym z rzędu. Każde następne zdarzenie miało poważniejsze skutki od poprzedniego.

  Wczorajszy [10.02.2017] wypadek pani premier Beaty Szydło był już czwartym z rzędu.  Każde następne zdarzenie miało poważniejsze skutki od poprzedniego.  Gdy w marcu 2016 w samochodzie prezydenta Dudy pękła opona nic nikomu się nie stało , Nawet auto nie ucierpiało.  W Izraelu pojazd premier Beaty Szydło nie brał udziału w kolizji, ale jedna z pracownic Kancelarii Premiera została lekko ranna.  W karambolu koło Torunia ministrowi Macierewiczowi nic się nie stało, ale jego pojazd został zniszczony.  Wczoraj natomiast pani premier doznała obrażeń i przebywa w szpitalu.  Jej szef ochrony ma złamaną kość udową, a kierowca został lekko ranny.  Mam niepokojące przeczucie, iż w następnym takim wypadku ktoś zginie.

  Uderza kompletna nieskuteczność BOR.  Ono nie jest w stanie chronić VIP-ów.  Bloger MatkaKurka [Piotr Wielgucki] przeprowadził analizę wczorajszego zdarzenia w swej notce "Ch..j, dupa, kamieni kupa i Seicento" {TUTAJ(link is external)}.  Wynika z niej, że niekompetencja funkcjonariuszy BOR była porażająca.  Może to zresztą nie tylko niekompetencja.  Szef BOR powiedział {TUTAJ(link is external)}:

  "Doświadczony funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu kierował rządową limuzyną, którą jechała premier Beata Szydło (...) funkcjonariusz jest w służbie od 2002 roku i był kierowcą w grupach ochronnych byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od początku rządu PiS jest kierowcą premier Beaty Szydło. Posiada prawo jazdy kategorii B,C,D a także uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.".

  Wiemy, jaką kampanię nienawiści do PiS rozpętała PO.  Po wypadku pani premier spowodowała ona lawinę hejtu w Internecie.  Czy w tej sytuacji członek ekipy Komorowskiego może z oddaniem chronić polityka PiS? Dziś w Wiadomościach TVP1 ministrowie Błaszczak i Zieliński zapowiedzieli gruntowna reforme BOR, łącznie ze zmianami procdur, personalu i nazwy.  Ja uwazam, iż do czasu tych zmian członków rządu PiS oraz prezydenta powinna chronić inna służba, np. wojskowa.

Tagi

licznik: 1748 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze