Jeszcze dłuższe świętowanie, pogoda i życzenia

ePub czas dodania: 2013:12:22 19:30 komentarzy 0
Dokładnie rok temu napisałam notkę "Strrrasznie długie świętowanie - Życzenia". Okazuje się jednak, że w roku 2013 okres świateczny jest jeszcze o dzień dłuższy: od 21 grudnia do Trzech Króli.

  Dokładnie rok temu napisałam notkę "Strrrasznie długie świętowanie - Życzenia"  /TUTAJ/.  Okazuje się jednak, że w roku 2013 okres świateczny jest jeszcze o dzień dłuższy: od 21 grudnia do Trzech Króli.


  Obejmie on trzy weekendy, trzy święta: Boże Narodzenie, Nowy Rok i Trzech Króli, Wigilię, Sylwestra i tylko pięć zwykłych dni roboczych.  Święta Bożego Narodzenia nie bedą w tym roku białe, choć mogą być słoneczne, czego sobie i wszystkim życzę.

  W roku 2013 mamy bowiem dziwną anomalię pogodową, polegającą na tym, że miesiące się "poprzesuwaly".  W  kwietniu była taka pogoda jak zwykle w marcu, październik przypominał wrzesień, listopad - październik, a teraz w grudniu mamy listopadową aurę.

  Niezależnie jednak od tego, wszystkim Czytelnikom i Komentatorom mojego blogu, koleżankom i kolegom Blogerom, Redaktorom i Adminom oraz całej blogosferze życzę zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  Odezwę się z pewnością jeszcze przed Nowym Rokiem.  Hej !!!

licznik: 1747 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze