Bronisław Wildstein w Klubie Ronina

pdf ePub czas dodania: 2017:01:29 22:01 komentarzy 0
Pojawił się tam w poniedziałek, 23.01.2017, i to w podwójnej roli. Raz jako komentator polityczny - jednoosobowo prowadzący "Osobisty Przegląd Tygodnia, a potem jako autor swej najnowszej książki "Dom wybranych".

  Pojawił się tam w poniedziałek, 23.01.2017, i to w podwójnej roli.  Raz jako komentator polityczny - jednoosobowo prowadzący "Osobisty Przegląd Tygodnia, a potem jako autor swej najnowszej książki "Dom wybranych".  Na jej temat odbyła się dyskusja prof Antoniego Libery z Wildsteinem.  Przeglądu Tygodnia omawiać nie będę, bo jest już dostępna doskonała relacja Bernarda i Margotte z portalu Blogpress.pl {TUTAJ} razem z nagraniem wideo.

 Dyskusja o książce Wildsteina była też bardzo ciekawa.  Zdominował ją prof. Libera, który zaczał od streszczenia fabuły.  Momentami można było mieć wrażenie, ze to on jest autorem utworu.  Warto posłuchać nagrania z transmisji na żywo z niej, dokonanej także przez Blogpress.pl {TUTAJ}. Ja książki nie czytałam, więc mądrzyć się nie będę. Nie tylko Klub Ronina zainteresował się książką Bronisława Wildsteina.

 W blogu Bosona {TUTAJ} znajduje się nagranie obszernej recenzji mówionej prof. Doroty Heck.  Składa się ona z trzech części po dwadzieścia kilka minut.  Warto się z nią zapoznać.

 Mijajacy tydzień był w ogóle "festiwalem Bronisława Wildsteina".  W numerze tygodnika "W Sieci" z dnia 23.01.2017 [nr 4/2017] jest artykuł Wildsteina "Przemyśleć Baumana".  Autor ostro ocenia:

 "Bauman nigdy z paskudnych kart swojego życiorysu sie nie rozliczył. (...) Ale Bauman klamal i insynuował.".  Wildstein skrytykowal też socjologiczną działalność Baumana za szerzenie lewicowo-liberalnej ideologii.

licznik: 1760 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Przegląd Tygodnia - wideo 0|0
Jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=8dv8Irm1njc

2017-01-29 22:03
Dyskusja o książce 0|0
Jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=LWnHhKPYNoc
2017-01-29 22:05