Skąd ci "polscy" komuniści? - wykład Leszka Żebrowskiego

pdf ePub czas dodania: 2017:02:10 09:52 komentarzy 0
W sieci pojawił się niezwykle interesujący wykład Leszka Żebrowskiego, wygłoszony w ramach Akademii WNET. Relacja wideo z niego jest {TUTAJ}.

  W sieci pojawił się niezwykle interesujący wykład Leszka Żebrowskiego, wygłoszony w ramach Akademii WNET.  Relacja wideo z niego jest {TUTAJ}.  Gorąco zachęcam do wysłuchania go.  Tytuł jest nieco mylący : "Post(?)komunizm w natarciu, czyli Ciamajdan u bram"  W rzeczywistości słowa o Ciamajdanie tu nie ma - jest natomiast krótki zarys historii ruchu komunistycznego w Polsce od II RP, poprzez wojnę, powojenne walki z NKWD, formowanie się elity władzy w PRL, aż do czasów obecnych.

 Otrzymujemy barwny, klarowny i jasny obraz prawdziwego charakteru komunizmu, roli Moskwy [słynne szkolenia], skutków werbowanie do AL i GL pospolitych bandytów i zapoznajemy sie z życiorysami niektórych prominenetnych postaci z elity władzy PRL.  Polecam!!!  Gorąco zachęcam do wysłuchania go.  Tytuł jest nieco mylący : "Post(?)komunizm w natarciu, czyli Ciamajdan u bram"  W rzeczywistości słowa o Ciamajdanie tu nie ma - jest natomiast krótki zarys historii ruchu komunistycznego w Polsce od II RP, poprzez wojnę, powojenne walki z NKWD, formowanie się elity władzy w PRL, aż do czasów obecnych.

 Otrzymujemy barwny, klarowny i jasny obraz prawdziwego charakteru komunizmu, roli Moskwy [słynne szkolenia], skutków werbowanie do AL i GL pospolitych bandytów i zapoznajemy sie z życiorysami niektórych prominenetnych postaci z elity władzy PRL.  Polecam!!!

licznik: 1777 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Relacja wideo z wykładu 0|0
Jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=WP4-OsGpmDo

2017-02-10 09:54